خانه » انشا پایه نهم » انشا در مورد آدم فضایی پایه نهم

انشا در مورد آدم فضایی پایه نهم

انشا در مورد آدم فضایی پایه نهم

انشا در مورد آدم فضایی

انشا صفحه 21 کتاب نگارش پایه نهم

 

تمامی انشا های صفحه 21

( گذر رودخانه , آدم فضاییاذان , شانس , فیل و فنجان )

 

 

مقدمه : جهان هستی پر است از معما و رمز و راز های گوناگون است  . رمز و راز هایی از میلیاردها کهکشان ،میلیون ها ستاره و بی نهایت هایی همچون شب تاریک ؛ گویا این تاریکی پر رمز و راز صبحدمی نخواهد داست .

 

 

بدنه : با وجود این ها ، گل های آفتاب گردانی نیز بوده و هستند که همواره به دنبال خورشید می گردند تا وجود خود را از آن سیراب کنند و در سایه تلاش ها و کوشش های بی وقفه و ارزشمند به نتایج و فرضیات گران بهایی دست یافته اند . آدم فضایی ها یکی از موضوعاتی هستند که ذهن دانشمندان و متفکران را به خود مشغول کرده است .

 

 

آدم فضایی ها به سیاره زمین حمله می کنند و قدرت را از چنگ ما انسان ها در می آوردند ، یا بالعکس به کمک انسان های می آیند و انسان ها را از نابودی نجات می دهند؛ این ها موضوع دسته ای از فیلم های علمی تخیلی است که بینندگان را به تفکر فرو می برد.تفکر در باره اینکه آیا موجودی به غیر از ما انسان ها نیز در هستی وجود دارد؟اینکه آدم فضایی ها واقعی هستند یا خیال و افسانه ای بیش نیستند؟

 

 

تحقیقات بسیار زیادی توسط پژوهشگران در این باره صورت گرفته است.این تحقیقات احتمال می دهند که چندین هزار سال یش موجوداتی غیر زمینی به سیاره ما آمده اند.حتی عدده ای از محققان برخی از نقاشی های قدیمی روی غار ها را به موجودات غیر زمینی نسبت می دهند .با این وجود دسته ای از دانشمندان و محققان نیز هستند که آدم فضاییها را زائده خیال و توهم انسان می دانند.

 

 

جالب اینجاست که عدده ای از محققین ، ساخت اهرام ثلاثه مصر را که یکی از از عحایب هفتگانه جهان است،این گونه تشریح کرده اند که موجوداتی غیر زمینی به مصری ها در ساختن این اهرام کمک کرده اند ؛ چرا که ساختن این بنا های عظیم ، بدست مصری های آن زمان ، امری محال و غیرقابل قبول به نظر می رسد.

 

 

نتیجه : حال اینکه موجودات آدم فضایی ها در حال حاضر بسیار عجیب و مبهم هستند ولی باید این نکته را نیز در نظر گرفت که آدم فضایی ها ، یقینا نقش مهمی در جهان هستی دارند.چه بسا روزی فرا برسد که تاریکی ها کنار برود و خورشید حقیقت از پشت کوه های بلند ، شروع به فروزش کند

 

 

 

انشا درمورد ادم فضایی صفحه ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم

انشا انشائ انشاء در مورد درمورد درباره آدم فضایی ادم فضایی صفحه 21 ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری نگارش پایه کلاس نهم متوسطه اول

دیدگاه ها 5 دیدگاه
 1. علیرضا عالی بیگی
  در تاریخ 2019/10/06 :

  در کل اگر با ترازوی معیار انشاهای راهنمایی بسنجیم خوب است و از شباهت های خوبی استفاده شده است ولی مول همیشه می تواند بهتر شود من خودم که تقریبا دو الی سه سال قبل همین موضوع را داشتیم انشای جالبی نوشته بودم.

 2. علیرضا
  در تاریخ 2019/10/06 :

  در کل انشای خوبیست و از عناصر تشبیه به خوبی استفاده شده است و قابل استفاده برای راهنمایی می تواند باشد و حالا که من خودم به انشای دو سه سال قبل در راهنماییم فکر می کنم میبینم می تواند این انشا بهتر شود.

  • اوریانا فالاچی
   در تاریخ 2019/10/06 :

   کلمات، همیشه این قدرت را ندارند که آدمهای خیلی خوشحال یا خیلی غمناک را راضی کنند؛ زیرا انتهای خوشحالیِ زیاد یا غصّه زیاد، سکوت است!

   دشمنان
   آنتوان چخوف

 3. AMIRMESSI
  در تاریخ 2019/11/11 :

  علطای املایی زیادی ب چشم میان اگه لطف کنین و تصحیحش کنین منوون میشم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE