خانه » انشا پایه نهم » انشا در مورد شانس پایه نهم

انشا در مورد شانس پایه نهم

انشا در مورد شانس

انشا درباره شانس

انشا صفحه 21 کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم

 

 

تمامی انشا های صفحه 21 

( گذر رودخانه , آدم فضاییاذان , شانس , فیل و فنجان )

 

 

مقدمه : در برخی از ورزش ها به خصوص ورزشی مثل فوتبال ، در بیشتر مواقع برد و باخت به سطح بازی تیم مرتبط است اما به عقیده من در بازی های پایاپای و برابر ، شانس نقش مهمی دارد.شما شانس را چطور می شناسید؟

 

بدنه : هنگامی که شما در انجام کاری ناگهان به مشکل می خورید ، احتمالا می گویید : تف به این شانس ، یا می گویید : لعنت به این شانس . شاید حق با شما باشد ولی این را هم باید بدانید که هر اتفاقی علت خودش را دارد و چه بسا این بدشناسی جان و مال و شما را نجات بدهد.

 

فقط با خرشانسی نمی توانید به هرچیزی که می خواهید برسید.بلکه باید دانش و توان کافی داشته باشید .چه بسیارند افرادی که بخاطر نداشتن دانش و توان کد نظر ، درآمد و سرمایه خود را از دست داده اند.

 

البته خرشانسی یا بدشانسی فقط در مورد مشکلات زندگی نیست . همین شانسی که داریم در موردش حرف می زنیم عامل بوجود آمدن بازی های جذابی نظیر منچ و شیرخط و…شده است ؛بازی هایی که شانس در آن حرف اول را می زند.

 

 

نتیجه : در نهایت اینکه خرشانسی یا بدشناسی مخصوص فرد خاصی نیست و همه افراد می توانند در مواقعی خرشانسی بیاورند یا بالعکس . مهم این است که باید از شانس هایی که به ما رو می شود نهایت استفاده را ببریم.و بدانیم هیچ چیزی بی دلیل نیست.

 

 

 

انشا درباره اذان به همراه بدنه مقدمه و نتیجه

انشا در مورد درباره شانس صفحه 21 ۲۱ کتاب مهارت های نوشتاری نگارش پایه کلاس مقتع نهم به همراه بدنه , مقدمه و نتیجه .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE