خانه » انشا پایه هفتم » انشا در مورد تیم والیبال کلاس ما

انشا در مورد تیم والیبال کلاس ما

انشا در مورد تیم والیبال کلاس ما
4.7/5 - (3 امتیاز)

انشا درباره تیم والیبال کلاس ما

انشا صفحه 73 کتاب نگارش هفتم

 

مقدمه : تیم والیبال کلاس ما از افرادی تشکیل شده است که در هر ست بازی برای رسیدن به امتیاز 25 ، هر کاری که از دستشان بر می آید ، انجام می دهند که البته من هم در بین این افراد هستم . هنگام بازی هیچکس به هیچ چیز به جز والیبال فکر نمی کند و همه غرق در هیجان بازی می شویم .

 

 

بدنه : در تیم والیبال کلاس ما ، بیشتر افراد با یکدیگر رابطه خوب و صمیمانه ای دارند و آنان هم که دوست نیستند ، با یکدیگر آشنا می شوند و خیلی زود به جمع ما اضافه می شوند . گرچه بعضی مواقع به سوتی های دوستانمان می خندیم ولی هیچ وقت پشت دوستانمان را خالی نمی کنیم و اگر در زمان مسابقه با تیم رقیب ، دعوا بیفتد ، مثل شیر کنار دوستمان می ایستیم .

 

 

در تیم والیبال کلاس ما ، چندین نفر هستند که سطح بسیار بالاتری نسبت به بقیه تیم دارند ولی این افراد هیچ وقت در فکر این نیستند که مهارت های خود را به رخ بکشند یا از آن برای تحقیر دوستانشان استفاده کنند . بالعکس آن ها همواره دوست دارند تا به دوستانشان این مهارت ها را یاد بدهند و با تشویق و روحیه دهی به بازیکنان تیم ، انگیزه ها را بالا ببرند.

 

 

گرچه تیم والیبال کلاس بیرون از مدرسه وجود خارجی ندارد ولی درون مدرسه افتخارات بسیار فراوانی دارد که مهمترین شان قهرمان شدن در مسابقات بین کلاسی با شکست دادن تیم کلاس روبرویی مان است . می توانم بگویم شکست دادن کلاس روبرویی و گرفتن انتقام شکست سال قبل من از آن ها ، دلچسب تر از خود قهرمانی بود.

 

 

نتیجه : اعضای تیم ما آرزوهای زیادی دارند . و تک تک آن ها می خواهند همین تیم کلاس مان را به مقام های زیادتری برسانند.گرچه درس و مدرسه دست و پای ما را تا حد زیادی بسته است ولی همه ما در فکر این هستیم که روزی بتوانیم در سطح های بالاتری بازی کنیم و قهرمان شویم.

 

 

منبع : سون اسکول

 

 

انشا در مورد تیم والیبال کلاس ما انشا پایه هفتم

انشا صفحه 73 کتاب مهارت های نوشتاری کلاس هفتم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *